Telefon Teknik Servisi

Telefon Teknik ServisiKırılan, bozulan, parça değişimi ve onarıma ihtiyaç duyan cep telefonlarınız için güvenilir bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara’nın en eski ve köklü teknik servislerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde bulunan İlgili Servis, hızlı ve ekonomik çözümleriyle yanınızda. En çok satılan, en çok tanınan markalar başta olmak üzere piyasadaki tüm akıllı telefon marka ve modellerine hizmet veriyoruz.

Ekran ve batarya değişimi, şarj soketi ve şarj bordu değişimi, mikrofon ahize değişimi ve kasa kapak değişimlerini yapıyoruz. Suya düşen, sıvı teması sebebiyle arızalanan telefonlarınızı onarıyoruz. Wi-Fi ve SIM şebeke sorunlarına çare buluyoruz. Anakart ve entegre onarımı, işlemci değişimi yapıyoruz. Arızalanan kulaklık soketlerini, ön ve arka kameraları, kırılan kamera lenslerini değiştiriyoruz. Android ve IOS tabanlı tüm akıllı telefonlara format, yazılım ve program desteği sağlıyoruz.

Orijinal ve Garantili Yedek Parça

İlgili Servis olarak tüm işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunmadığı durumlarda ise orijinaline en yakın ve uluslar arası standartlara uygun parçaları tercih ediyoruz. Ekran ve batarya değişimleri başta olmak üzere yaptığımız parça değişimlerine 3 ay servis garantisi veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında üretim kaynaklı bir sorun yaşarsanız hatalı parçayı ücretsiz şekilde yenisiyle değiştiriliyor.

telefon teknik servisHızlı Çözüm, Temiz İşçilik

Cep telefonu onarımında orijinal parça kullanımı kadar işçilik de büyük önem taşır. İlgili Servis – Bimar Bilgisayar olarak alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Teknisyenlerimiz tanınmış markalar başta olmak üzere tüm cep telefonu marka ve modellerine hakim. Onarımını yaptığımız cihazlarda temiz işçiliğe büyük önem veriyoruz. Öte yandan servisimize alınan cihazlar, yetkili servislerde olduğu gibi günlerce hatta haftalarca beklemez. Ortalama onarım süremiz 1-2 saattir. Yoğunluğa bağlı olarak bu süre değişebilir ancak çoğunlukla 2 saatte teslim ederiz. Parça değişimlerinde stoklarımızda ürün kalmamışsa bu durumda teslim süremiz 1 ya da 2 güne çıkmaktadır.

Menü