Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi

Masaüstü Bilgisayar Teknik ServisiBozulan, arızalanan, parça değişimi gereken tüm masaüstü bilgisayarlarınıza hizmet veriyoruz. Çok satılan marka ve modellerden daha az bilinen markalara ve toplama bilgisayarlara (OEM) kadar tüm cihazlara bakıyoruz. Ekran kartı ve anakart sorunları, ekran kartı chipset değişimi, fan bakımı ve değişimi, güç besleme (power supply) sorunları, format, BİOS yazılımı ve veri kurtarma, virüs temizleme ve antivirüs gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Ankara’da güvenilir bir bilgisayar servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Bilgisayar Teknik Servisi’ne 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarlar, evde ya da işyerlerinde kullandığımız diğer elektronik cihazlara göre daha sık teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasalar bile 6 ayda bir fan bakımı ve temizlik yapılması gerekir. Bu sebeple bilgisayarlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, teknik konularda her an bilgi alabileceğiniz bir teknik servisiniz olmalı. Bimar Bilgisayar ve İlgili Teknik Servis olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Masaüstü Bilgisayar Teknik ServisiTÜM MARKA VE MODELLERE HİZMET

Ankara’nın en eski ve köklü teknik servislerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde bulunan İlgili Servis, bilgisayarlarınızın tüm ihtiyaçları için hizmetinizde. Sadece tek bir markaya değil tüm marka ve modellere bakıyoruz. Çok tanınmış bilgisayar markalarının yanı sıra son yıllarda piyasada yer almaya başlayan diğer marka ve modellere de destek veriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz bilgisayar tamir bakım ve parça değişimlerini uluslar arası standartlara uygun çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyor.

Masaüstü Bilgisayar Teknik ServisiORİJİNAL VE GARANTİLİ YEDEK PARÇA

Bilgisayar tamirinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunamadığı durumlarda orijinaline en yakın ve firma onaylı muadil parçaları tercih ediyoruz. Tüm parça değişimlerimize servis garantisi veriyoruz. Parça değişimlerinde üretim hatası sonucu herhangi bir problem yaşarsanız hiçbir şart öne sürmeden garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

BİLGİSAYARLARDA EN SIK GÖRÜLEN ARIZALAR

Masaüstü bilgisayarlarda en sık görülen arıza ve sorunlar şöyle: Görüntü aktarma sorunları, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, yavaş çalışma, BIOS sorunları USB ve HDMI girişlerindeki problemler, güç ünitesi power supply arızaları, CD-DVD Room sorunları ve yazılımlar problemler…

Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi

ANKARA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 • Anakart Tamiri
 • Anakart Değişimi
 • Ekran Kartı Onarımı ve Değişimi
 • Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • RAM Yükseltme ve Değişimi
 • SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • Format ve Program Kurulumları
 • BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar
Menü